Anna Kaplita

radca prawny Anna Kaplita

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 roku wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach.

Ukończyła Szkołę Prawa Włoskiego przy WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe studia Prawo własności intelektualnej na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z prawem umów, prawem autorskim, sporami związanymi ze znakami towarowymi i nieuczciwą konkurencją, prawem konsumenckim, jak również prawem upadłościowym. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowym doradztwie na rzecz przedsiębiorców, w tym w zakresie prawa spółek, prawa pracy oraz reprezentacji klientów w ramach postępowań sądowych.

Posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim.

e-mail: a.kaplita@kancelariakg.com

tel. +48 572 816 997
Katarzyna Greń

adwokat Katarzyna Greń

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2015 roku wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Bielsku-Białej.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Przez kilka lat zarządzała działem procesowym w jednej z większych kancelarii na terenie województwa śląskiego, osobiście zajmując się sprawami o największym ciężarze gatunkowym. Do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem i przeświadczeniem, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Specjalizuje się, m.in. w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku wspólnego. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym gospodarczych. Doradzała przy zawieraniu wielomilionowych transakcji związanych z obrotem nieruchomościami, jak również w planowaniu struktur biznesowych podmiotów gospodarczych, zajmując się ponadto bieżącą obsługą prawną ich działalności.

e-mail: k.gren@kancelariakg.com

tel. +48 730 303 875

Chcesz wiedzieć więcej?