pon. - czw. 9:00 - 16:30, pt 9:00 - 15:00
43-300 Bielsko-Biała ul. Juliusza Słowackiego 7/5

adwokat

Katarzyna Greń

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2015 roku wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Bielsku-Białej. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Przez kilka lat zarządzała działem procesowym w jednej z większych kancelarii na terenie województwa śląskiego, osobiście zajmując się sprawami o największym ciężarze gatunkowym. Do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem i przeświadczeniem, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Specjalizuje się, m.in. w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku wspólnego. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym gospodarczych. Doradzała przy zawieraniu wielomilionowych transakcji związanych z obrotem nieruchomościami, jak również w planowaniu struktur biznesowych podmiotów gospodarczych, zajmując się ponadto bieżącą obsługą prawną ich działalności.

Umów się na poradę

w naszej Kancelarii

adwokat

Katarzyna Greń

skontaktuj się

napisz lub zadzwoń

+48 572 816 997, +48 730 303 875

biuro@kancelariakg.com

Poznaj cały

zespół naszej kancelarii

Nasza działalność oparta jest na współpracy dwóch niezależnych kancelarii prawnych działających w Bielsku – Białej – Kancelarii radcy prawnego Anny Kaplita oraz Kancelarii adwokackiej Katarzyny Greń. Dzięki odmiennym specjalizacjom i doświadczeniu w prowadzeniu różnorodnych spraw, Klient pod jednym adresem znajdzie kompleksową obsługę oraz pomoc prawną w zagadnieniach dotykających wielu dziedzin prawa.