pon. - czw. 9:00 - 16:30, pt 9:00 - 15:00
43-300 Bielsko-Biała ul. Juliusza Słowackiego 7/5

radca prawny

Anna Kaplita

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 roku wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyła Szkołę Prawa Włoskiego przy WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe studia Prawo własności intelektualnej na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z prawem umów, prawem autorskim, sporami związanymi ze znakami towarowymi i nieuczciwą konkurencją, prawem konsumenckim, jak również prawem upadłościowym. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowym doradztwie na rzecz przedsiębiorców, w tym w zakresie prawa spółek, prawa pracy oraz reprezentacji klientów w ramach postępowań sądowych. Posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Umów się na poradę

w naszej Kancelarii

radca prawny

Anna Kaplita

skontaktuj się

napisz lub zadzwoń

+48 572 816 997, +48 730 303 875

biuro@kancelariakg.com

Poznaj cały

zespół naszej kancelarii

Nasza działalność oparta jest na współpracy dwóch niezależnych kancelarii prawnych działających w Bielsku – Białej – Kancelarii radcy prawnego Anny Kaplita oraz Kancelarii adwokackiej Katarzyny Greń. Dzięki odmiennym specjalizacjom i doświadczeniu w prowadzeniu różnorodnych spraw, Klient pod jednym adresem znajdzie kompleksową obsługę oraz pomoc prawną w zagadnieniach dotykających wielu dziedzin prawa.